Світло, камера, мотор: палац Самчики - у новому амплуа
Наш «Подільський Версаль» знову в центрі подій: територія та величні зали палацу перетворилися на справжній знімальний майданчик, де проходили зйомки відомого реаліті-шоу «Кохання на виживання»!

Стіни маєтку, які бачили чимало за свою багатовікову історію, цього разу стали свідками сучасних випробувань, щирих емоцій та адреналіну. Старовинна архітектура додала проєкту особливої кінематографічної атмосфери та таємничості.
"Для нас це неймовірний досвід — приймати таку велику та професійну телевізійну команду й спостерігати, як наша архітектурна спадщина оживає в ефірі популярного шоу. Наш палац вкотре доводить, що він є ідеальним і дуже фотогенічним магнітом не лише для туристів чи fashion-зйомок, а й для великого українського телебачення. Ми з нетерпінням чекаємо на вихід випуску, щоб побачити знайомі краєвиди та зали Самчиків на екранах", - зазначають у Державний Історико-культурний Заповідник Самчики

Благодійне свято у Великочернятинському будинку культури
На подвір’ї Великочернятинського сільського будинку культури було по-особливому людно та гамірно. Звуки народних пісень та атмосфера магії купальської ночі покликали усіх: від найменших до найстарших. Тут провели театралізоване дійство «Звеселися, земле, під Купайлом».
У ці часи ми як ніколи відчуваємо потребу бути разом, берегти наші традиції та підтримувати тих, хто стоїть на захисті нашої землі. Тому наше свято мало не лише культурну, а й важливу благодійну місію.
Спільними зусиллями під час заходу організаторам вдалося зібрати 4 110 гривень. Вже найближчим часом усі ці кошти будуть передані волонтерам, аби допомогти нашим захисникам на фронті. Кожна гривня — це наша вдячність воїнам за можливість сьогодні збиратися, святкувати та вірити у краще майбутнє.


Відновлення через нові враження та емоції: ретрит для поранених правоохоронців
Днями правоохоронці, які проходять лікування та реабілітацію у відомчому шпиталі МВС, відвідали Державний історико-культурний заповідник «Самчики». Тут хлопці мали змогу познайомитись з цікавими сторінками історії та відпочити на природі.

«У нашому відомчому шпиталі лікується і відновлюється чимало хлопців з інших областей. І ми намагаємось познайомити їх з найкрасивішими місцями Хмельниччини: їздимо в Кам’янець-Подільський, Меджибіж, Маліївці. Сьогодні от завітали в Самчики, — говорить Валерій Вовчемис, радник начальника ГУНП з питань ветеранської політики. — Під час таких поїздок захисники наповнюються враженнями, гуляють, пізнають щось нове».
Самчики — чудове місце для одноденного ретриту. Тут можна поблукати залами пишного палацу, де знімалось чимало відомих фільмів та серіалів, познайомитись з унікальним самчиківським розписом, який цінується на рівні з петриківським, а також відпочити на лоні природи в мальовничому парку.

Психологи кажуть, що такі поїздки дають сильний терапевтичний ефект, сприяють відновленню та гармонізації внутрішнього стану захисників.
Захід організувала адміністрація шпиталю у співпраці з поліцейськими психологами та радником начальника ГУНП з питань ветеранської політики.
Тріумф нашої талановитої молоді: Софія Гаркав'юк — переможниця обласного конкурсу!
Софія Гаркав'юк, талановита учасниця гуртка «Юні дослідники» при Старокостянтинівській СЮТ, здобула перше місце у відкритому обласному онлайн-конкурсі «Роби як я».

Цей творчий проєкт став справжнім викликом для юних винахідників та митців, адже завданням було відтворити самобутній та фантастичний світ образів видатної Марії Примаченко. Софійці вдалося найкраще втілити свій творчий задум та вразити журі майстерністю.
Щиро вітаємо переможницю та її керівницю Наталію Сапчук! Ваша праця, натхнення та наполегливість приносять чудові результати. Бажаємо Софії не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до нових вершин та продовжувати дивувати нас своїми успіхами!

Вихованці Станції Юних Техніків - переможці відкритого обласного конкурсу з інформаційних технологій для учнівської молоді «IT_TEEN_ZP»!
Щороку пропонується спеціальна тема конкурсу, цьогоріч конкурс проходив під гаслом «Сильні корені: українські традиції у сучасному світі».
У номінації «Статична 2D графіка» Диплом І ступеня отримала Уляна ГОРДИГАГА, вихованка гуртка "Медіатехнології"(кер. Леся Гордигага) за роботу "Леся Українка у стилі аніме Джо Джо".

У номінації «Цифрова фотографія» Диплом І ступеня отримала колективна робота Макисма ПРОЦИКА, Максима ДІМІТРОВА та Ярослава БУДНІЧЕНКА, вихованців гуртка "Фотолюбителів"(кер. ольга Процик) за роботу "Стильна "Самчиківка".
У своїх роботах та виступах вихованці зуміли гармонійно поєднати глибокі національні традиції та сучасні технічні вміння. Вони довели, що українська культура є живою, динамічною та прогресивною.
Щиро вітаємо переможців та їхніх керівників! Пишаємося вашими успіхами та бажаємо нових творчих і технічних злетів під мирним українським небом!
«Запроси мене у сни»: у Старокостянтинові відбувся творчий вечір Марії Скромінської
На сцені 42 Гарнізонного будинку офіцерів пройшла творча імпреза молодої співачки Марії Скромінської. Концерт під назвою «Запроси мене у сни» став для артистки символом вдячності рідному місту, родині та наставникам за підтримку на шляху до професійного становлення.
Приводом для виступу стало почесне досягнення — отримання Марією стипендії Президента України для молодих митців.

Програма вечора була різнобарвною: від академічного вокалу (у супроводі Катерини Івахової) до сучасної української пісні. Особливо трепетним став блок, присвячений захисникам України, підготовлений спільно з Творчою сотнею «Рух до перемоги». Атмосферу доповнили хореографічні номери студії «Renesans» та влучне відеосупроводження.
Захід пройшов у теплій атмосфері, сповненій музики, квітів та слів підтримки від представників влади, волонтерів та творчої спільноти.
