Танцюють усі: у змаганнях на "Кубок міського голови" 44 нагороди здобули вихованці клубу «Твіст»

/upload/article/o_1dar76msd4hr1md71n0j11je1mgl67.JPG /upload/article/o_1dar76msd4hr1md71n0j11je1mgl67.JPG
Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 14.05.2019 16:30
  • 0
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

16 рік поспіль у Старокостянтинові збираються кращі колективи Хмельницької області та України. Адже традиційно у травні у Старокостянтинові проходять змагання зі спортивно-бальних танців на «Кубок міського голови».

12 травня уже з самого ранку біля Старокостянтинівської гімназії, де з року в рік проходять змагання, було чимало машин та автобусів, які привезли учасників та гостей. Дівчатка із модними зачісками, хлопчики у нагладжених брюках, поруч мами і тата, цілі групи підтримки, проте хвилювання перед стартом присутнє у всіх.

Організатором змагань є дитячий спортивно-бальний клуб «Твіст» (Анна та Сергій Журавські), постійну підтримку та допомогу надають міський голова Микола Мельничук, заступник міського голови Тетяна Бондарчук, начальник управління освіти Анатолій Пасічник, завідувач відділу фізичної культури та спорту Іван Сторожук, начальник управління культурної політики та ресурсів Василь Муляр, начальник управління сімї та молоді Олександр Томчук. Цьогоріч учасники отримали подарунки від магазину квітів «Букет-shop».

Цьогоріч у змаганнях брали участь колективи з Шепетівки, Славути, Нетішина, Острога, Летичева, Хмельницького, Нововолинська, Ірпіня, Житомира, Києва та Старокостянтинова. Загалом 258 дітей виборювали нагороди у 56 категоріях.

Діти з нашого міста показали високі результати та здобули такі місця:

Категорія «Діти Н до 8років» — Возний Олексій та Савчук Марія — 1 місце;

Категорія «ювенали Н до 12 років» — Стецюк Петро та Баришева Дар‘я — 1 місце;

Категорія «ювенали Е до 12р. (Європейська програма)» — Тарнай Владислав та Іваничик Ангеліна — 2 місце;

Категорія «ювенали Е до 12р. (Латиноамериканська програма) — Мишинюк Назар та Салюк Аліна — 1 місце;

Категорія «соло ювенали Е» — Атласюк Дмитро — 1 місце;

Категорія «юніори Е» (європейська програма) — Мазуренко Андрій та Наскалова Катерина — 1 місце;

Категорія «юніори Е» (латиноамериканська програма) — Радецький Богдан та Корнійчук Аріна −1 місце;

Категорія «юніори 1Д» — абсолютними переможцями у європейській та латиноамериканській програмах стали Славінський Юрій та Кущик Анастасія;

Категорія «ювенали rising star» — у двох програмах перемогла пара Славінський Віктор та Орешина Софія;

Категорія «юніори rising star» (європейська програма) — пара Янковський Микола та Шупрудько Зоряна — 1 місце;

Категорія "юніори rising star«(латиноамериканська програма) — Кущик Павло та Ланик Мар‘яна −1 місце;

Категорія «молодь rising star» (європейська програма) — Кущик Віктор та Повзун Катерина — 1 місце;

Категорія «молодь rising star» (латиноамериканська програма)- Горбаток Олександр та Олійник Лілія — 1 місце.

Окрім того у змаганнях брали участь ще багато діток, які змагалися в категоріях «дебют» та «школа». Загалом вихованці ДСТК «Твіст» на змаганнях вибороли 22 золотих, 14 срібних та 8 бронзових медалей.